bratislava-small

Blog

Platba cez PayPal

Platba cez PayPal

Uprednostňujete platbu cez Paypal? Ako jeden z najpoužívanejších bezpečných platobných systémov na svete by ste určite mali. Túto možnosť Vám ponúkame už aj my pri platbe za Vaše ubytovanie V našom hoteli.

Čítať ďalej
Vianočné trhy v Bratislave

Vianočné trhy v Bratislave

Tradičné Vianočné trhy sú ideálnym miestom pre stretnutie a návštevu, jedlo, pitie a možno malý nákup. Hlavne pre príjemné trávenie predvianočných chvíľ. Tento rok možno očakávať zhruba 100 stánkov s dobrotami všakovakého druhu.

Čítať ďalej
Husacie a kačacie hody

Husacie a kačacie hody

Husacina a kačacina je už tradične gastronomickou špecialitou každej jesene. Mnoho ľudí si organizuje rodinné posedenia, kde si pochutnajú na tejto pečenej lahôdke, lokšiach či červenej kapuste a veľmi obľúbené sú aj firemné husacie hody. Legendou v tomto smere je dedinka Slovenský Grob kúsok od Bratislavy, ktorú na tieto akcie mnohí preferujú.

Čítať ďalej
Jesenná Bratislava – spojenie vína a hudby

Jesenná Bratislava – spojenie vína a hudby

Medzi septembrom až novembrom sa postupne ochladí, davy turistov sa preriedia a začiatok vinobrania v Malých Karpatoch prináša množstvo vínnych festivalov. Návštevníkom, ktorí sa vydajú mimo pamiatok v historickom centre, ponúkajú skvelú príležitosť zažiť miestnych obyvateľov v prirodzenom prostredí pri bežnej činnosti, čo by mohli len ťažko okúsiť počas rušnej letnej sezóny.

Čítať ďalej
[12 3 4 5  >>  

2016-certificate2017-certificate

2018-certificate

 

danubiaHotel Danubia Gate ****
Dunajská 26, Bratislava

+421 2 206 65 500
+421 917 232 000
hotel@danubiagate.sk