breakfast-danubia-gate

Raňajky

Skvelé raňajky pre začiatok nového dňa

Načerpajte energiu pre ďalší vzrušujúci deň v Bratislave so zdravými raňajkami plnými vitamínov v hoteli Danubia Gate.  Pestré raňajky vám servírujeme každé ráno v reštaurácii:

 pondelok - piatok 7:00 - 10:00 

 sobota- nedeľa 7:00 - 11:00

Ak odchádzate z hotela pred 7:00 ráno, s radosťou pre Vás pripravíme raňajkový balíček.

Vybrať si môžete z teplých a studených jedál podávaných formou bufetu, medzi inými napríklad grilovaná zelenina, párky, chrumkavá slaninka, varené vajíčka, jogurty, slovenské a zahraničné syry a šunky, čerstvé ovocie, domáce koláče a sladké pečivo či pestrý výber ovocných šťav a cereálií. Vychutnáte si tiež lahodné ranné espresso, voňavé cappuccino alebo caffe latte.

breakfast-in-restaurant

breakfast-in-room

 

Špeciálne raňajky podľa Vašich predstáv

Radi vám pripravíme raňajky podľa vašich požiadaviek a preferencií, napríklad palacinky s džemom a čokoládou a rôzne druhy omeliet. Raňajky si môžete tiež vychutnať tiež v pohodlí a súkromí svojej izby. Poplatok za túto službu je 5€.

Ak máte záujem o bezlepkovú stravu alebo sójové mlieko, prosím napíšte túto požiadavku do rezervácie a my Vám ochotne vyhovieme vo všetkom, čo budete potrebovať. Upozorňujeme, že tieto služby nie sú k dispozícií, pokiaľ nie sú vopred nahlásené.

 

Business raňajky aj pre nehotelových hostí

Naštartujte svoj deň chutnými a výživnými raňajkami v príjemnom prostredí reštaurácie hotela Danubia Gate.

Ponúkame vám pestrý teplý bufet, studený bufet a à la carte raňajkové menu – rôzne omelety, palacinky a iné dobroty podľa Vašeho želania. Čaká na Vás množstvo zdravého ovocia a zeleniny, domáce koláčiky a pomazánky, aj produkty s bohatými zdrojmi na vitamíny a minerály, napríklad domáce musli s pohánkou, chia semiačkami, orieškami a sušeným ovocím... 

Cena: 12,00€

Pre viac súkromia je možná rezervácia salónika. Pri rezervácii pre väčší počet osôb, nás prosím kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ranajky 2016

Skvelý začiatok nového dňa

breakfast-2

"Najviac sa našim hosťom na raňajkách páči bohatý výber- každý deň iné koláče –upečené priamo v hoteli, výber syrov, čerstvé palacinky z a la cartovej ponuky. Príjemne
ich naladí aj čašník, ktorý sa ich pri príchode spýta či si želajú lahodné cappuccino alebo bylinkový čaj. Práve takéto detaily im robia deň!"

Katarína Irecká / Uhrinová /, General Manager

lenka-karlikova

2020-certificate

danubiaHotel Danubia Gate ****
Dunajská 26, Bratislava

+421 917 232 000
hotel@danubiagate.sk