breakfast-danubia-gate

Raňajky

Skvelé raňajky pre začiatok nového dňa

Načerpajte energiu pre ďalší vzrušujúci deň v Bratislave so zdravými raňajkami plnými vitamínov v hoteli Danubia Gate.  Pestré raňajky vám servírujeme každé ráno v reštaurácii:

 pondelok - piatok 7:00 - 10:00 

 sobota- nedeľa 7:00 - 11:00

Ak odchádzate z hotela pred 7:00 ráno, s radosťou pre Vás pripravíme raňajkový balíček.

Vybrať si môžete z teplých a studených jedál podávaných formou bufetu, medzi inými napríklad grilovaná zelenina, párky, chrumkavá slaninka, varené vajíčka, jogurty, slovenské a zahraničné syry a šunky, čerstvé ovocie, domáce koláče a sladké pečivo či pestrý výber ovocných šťav a cereálií. Vychutnáte si tiež lahodné ranné espresso, voňavé cappuccino alebo caffe latte.

breakfast-in-restaurant

breakfast-in-room

 

Špeciálne raňajky podľa Vašich predstáv

Radi vám pripravíme raňajky podľa vašich požiadaviek a preferencií, napríklad palacinky s džemom a čokoládou a rôzne druhy omeliet. Raňajky si môžete tiež vychutnať tiež v pohodlí a súkromí svojej izby. Poplatok za túto službu je 5€.

Ak máte záujem o bezlepkovú stravu alebo sójové mlieko, prosím napíšte túto požiadavku do rezervácie a my Vám ochotne vyhovieme vo všetkom, čo budete potrebovať. Upozorňujeme, že tieto služby nie sú k dispozícií, pokiaľ nie sú vopred nahlásené.

 

Business raňajky aj pre nehotelových hostí

Naštartujte svoj deň chutnými a výživnými raňajkami v príjemnom prostredí reštaurácie hotela Danubia Gate.

Ponúkame vám pestrý teplý bufet, studený bufet a à la carte raňajkové menu – rôzne omelety, palacinky a iné dobroty podľa Vašeho želania. Čaká na Vás množstvo zdravého ovocia a zeleniny, domáce koláčiky a pomazánky, aj produkty s bohatými zdrojmi na vitamíny a minerály, napríklad domáce musli s pohánkou, chia semiačkami, orieškami a sušeným ovocím... 

Cena: 12,00€

Pre viac súkromia je možná rezervácia salónika. Pri rezervácii pre väčší počet osôb, nás prosím kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ranajky 2016

Skvelý začiatok nového dňa

breakfast-2

"Najviac sa našim hosťom na raňajkách páči bohatý výber- každý deň iné koláče –upečené priamo v hoteli, výber syrov, čerstvé palacinky z a la cartovej ponuky. Príjemne
ich naladí aj čašník, ktorý sa ich pri príchode spýta či si želajú lahodné cappuccino alebo bylinkový čaj. Práve takéto detaily im robia deň!"

Katarína Uhrinová, General Manager

lenka-karlikova

2020-certificate

danubiaHotel Danubia Gate ****
Dunajská 26, Bratislava

+421 2 206 65 500
+421 917 232 000
hotel@danubiagate.sk