Váš hotel v Bratislave

Výhodná poloha v centre mesta, komfortne zariadené klimatizované izby, WiFi v celom hoteli, vynikajúce raňajky, bezpečné parkovanie.

Rezervovať

Moderné izby

Vyberte si z komfortne zariadených klimatizovaných izieb. Okrem jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izieb u nás nájdete aj priestranné DELUXE izby s vlastnou vírivkou.

Viac

Poloha v centre mesta

Výhodná poloha v centre mesta, blízkosť historických pamiatok a nákupného centra Eurovea s promenádou na brehu Dunaja vám zaručí príjemný pobyt v Bratislave.

Viac

Kompletné služby

Využite WiFi v celom hoteli, odštartujte svoj deň vynikajúcimi raňajkami a doprajte si kvalitný spánok vďaka výberu z nášho vankúšového menu... a ešte oveľa viac

Viac

Cíťte sa ako doma

feel-like-home

"S celým našim tímom sa snažíme hosťom poskytnúť maximálnu kvalitu, komfort a príjemné prostredie. Keď si nás vyberiete, pokúsime sa splniť všetky Vaše požiadavky, aby ste sa u nás cítili ako doma. Náš hotel je malý a útulný a aj napriek tomu, že nepatríme do žiadneho veľkého hotelového reťazca, robíme všetko pre to, aby naši hostia boli nadmieru spokojní. Budeme veľmi vďační, keď nám dáte možnosť privítať Vás počas Vašich výletov, či pracovných ciest do Bratislavy."

Katarína Irecká / Uhrinová /, General Manager

2020-certificate

danubiaHotel Danubia Gate ****
Dunajská 26, Bratislava

+421 917 232 000
hotel@danubiagate.sk