Váš hotel v Bratislave

Z bezpečnostných dôvodov sme spravili potrebné opatrenia, aby ste boli chránení

čítaj dalej

Hotel Bratislava

Vychutnajte si pobyt v Bratislave najlepšie ako sa len dá. Rezervujte si ubytovanie v modernom hoteli v centre mesta s vynikajúcimi hodnoteniami a za najlepšiu cenu.

Poskytujeme moderné a komfortné ubytovanie v centre Bratislavy. Hostia si pochvaľujú blízkosť historického Starého mesta Bratislavy, nákupného centra Eurovea a tiež možnosť parkovania priamo v hoteli. Najlepšie technicky vybavený hotel v Bratislave s internetom v celom hoteli zdarma. Sme zároveň najbližší 4 hviezdičkový hotel ku novému biznis centru SKYPARK (5min pešo).

Je našim cieľom, aby ste boli v našom hoteli maximálne spokojní.
Bude nám potešením privítať vás v Hoteli Danubia Gate a splniť všetky Vaše priania.

Moderné izby

Vyberte si z komfortne zariadených klimatizovaných izieb. Okrem jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izieb u nás nájdete aj priestranné DELUXE izby s vlastnou vírivkou.

Viac

Poloha v centre mesta

Výhodná poloha v centre mesta, blízkosť historických pamiatok a nákupného centra Eurovea s promenádou na brehu Dunaja vám zaručí príjemný pobyt v Bratislave.

Viac

Kompletné služby

Využite WiFi v celom hoteli, odštartujte svoj deň vynikajúcimi raňajkami a doprajte si kvalitný spánok vďaka výberu z nášho vankúšového menu... a ešte oveľa viac

Viac

Cíťte sa ako doma

feel-like-home

"S celým našim tímom sa snažíme hosťom poskytnúť maximálnu kvalitu, komfort a príjemné prostredie. Keď si nás vyberiete, pokúsime sa splniť všetky Vaše požiadavky, aby ste sa u nás cítili ako doma. Náš hotel je malý a útulný a aj napriek tomu, že nepatríme do žiadneho veľkého hotelového reťazca, robíme všetko pre to, aby naši hostia boli nadmieru spokojní. Budeme veľmi vďační, keď nám dáte možnosť privítať Vás počas Vašich výletov, či pracovných ciest do Bratislavy."

Katarína Irecká / Uhrinová /, General Manager

2020-certificate

danubiaHotel Danubia Gate ****
Dunajská 26, Bratislava

+421 917 232 000
hotel@danubiagate.sk